Przedszkole Miejskie nr 1 ,, Świat Bajeczki Jedyneczki"  
jesteś tu: strona główna
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonimAdres e-mail znajomego 
 

28.11.2018r.-Jak uzyskać dostęp do iPrzedszkole?

iPrzedszkole na platformie www.aplikacje.edukacja.gorzow.pl
 
Aktywacja konta dokonywana jest przez Rodziców/prawnych opiekunów po pierwszym zalogowaniu i zatwierdzeniu Regulaminu aktywacji usługi dostępu do konta w aplikacji internetowej (instrukcja poniżej).
 
 
Po aktywacji konta przez Rodziców/opiekunów prawnych Moduł dla Rodzica w systemie iPrzedszkole zapewnia :
 
bieżące monitorowanie należności, historii wpłat, zaległości lub nadpłat, wydruk przelewów lub skopiowanie danych do przelewu, bieżący dostęp do planowanych tygodniowych jadłospisów, dostęp do tablicy ogłoszeń z ważnymi informacjami zamieszczonymi przez przedszkole, możliwość komunikacji z pracownikami przedszkola, innymi rodzicami za pośrednictwem komunikatora, zgłaszanie nieobecności dziecka.
 
 
iPrzedszkole Mobile
 
Dzięki aplikacji, dostęp do danych jest możliwy właściwie wszędzie i o każdej porze, bez konieczności korzystania z komputera. Wystarczy posiadać smartfon lub tablet z systemem Android oraz zainstalowaną aplikację, aby mieć dostęp do wszystkich aktualności, informacji, przypomnień i wydarzeń z życia przedszkola. Bezpłatna aplikacja iPrzedszkole Mobile to pakiet zalet ważnych dla każdego rodzica: Możliwość sprawdzenia jadłospisu z danego dnia oraz tygodnia, Bieżące informacje o wydarzeniach w przedszkolu, wymaganych strojach dla dzieci lub rzeczach, które należy przynieść dla dziecka, Możliwość sprawdzenia podsumowania obecności dziecka w danym tygodniu i miesiącu. Prosty sposób zgłaszania nieobecności bez potrzeby dzwonienia do przedszkola, Bieżąca kontrola należności i rozliczeń z przedszkolem
 
 
Zachęcamy do bezpłatnego pobrania aplikacji iPrzedszkole Mobile w sklepie Google Play.
 
Po zainstalowaniu aplikacji na telefonie należy zalogować się na konto Rodzica w przeglądarce internetowej na stonie www.aplikacje.edukacja.gorzow.pl i zeskanować wygenerowany kod( punkty 1-4)
 

 
 
Załączniki:
 
Ostatnio dodane zdjęciawięcej ...
Losowe zdjęcia z galeriiwięcej ...