Przedszkole Miejskie nr 1 ,, Świat Bajeczki Jedyneczki"  
jesteś tu: strona główna
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonimAdres e-mail znajomego 
 

Znalezione obrazy dla zapytania radosne przedszkole

Przedszkole Miejskie nr 1 Świat Bajeczki Jedyneczki  w okresie od 5 listopada do 31 marca 2015r. realizowało  zadania zgodnie z założeniami konkursu  i uzyskało Certyfikat Radosnego Przedszkola.

GRATULACJE !!!

 

zadanie 1 Przedszkola

zadanie 1 Przedszkola

 

Zorganizowanie przedstawienia/teatrzyku na podstawie wspólnie wybranej bajki/opowiadania. Praca nad ciałem, głosem i przestrzenią. Zajęcia teatralne wykorzystują naturalną skłonność dziecka do zabawy
i naśladowania.

 

Zobacz zdjęcia w galerii

zadanie 1

zadanie 2 przedszkola

zadanie 2 przedszkola

Przeprowadzono  spotkania z przedstawicielami Policji, Straży Pożarnej, Pogotowia Ratunkowego, organizacji społecznych  nt. Bezpiecznego zachowania w przedszkolu, domu, na ulicy, w drodze do przedszkola i domu (zasady ruchu drogowego), zagrożenia, udzielanie pomocy, obrona konieczna.


Zobacz zdjęcia w galerii

zadanie 2

zadanie 3 Przedszkola

zadanie 3 Przedszkola

Odbyły się przedszkolne Mistrzostwa w Grach Edukacyjnych   na dwóch poziomach, w grupie 3-4 latków oraz 5-6 latków.  Większością głosów, dzieci w grupach młodszych wybrały grę w domino a w starszych warcaby. Turnieje zostały ogłoszone równocześnie i rozgrywane systemem każdy z każdym. W turnieju eliminacyjnym zostali wyłonieni finaliści,  10-cioro graczy,  wośród których zostało wyłonionych trzech mistrzów: Eliza 5 lat, Szymon 6 lat i Wiktoria 6 lat. 

Zobacz zdjęcia w galerii

zadanie 3

 
Ostatnio dodane zdjęciawięcej ...
Losowe zdjęcia z galeriiwięcej ...